Pracujem ...
Spätná väzba
 
Predaj 3* hotela, Jindřichův Hradec - Južné Čechy
img
img img img img img img img img

 

 

Nabízíme prodej zavedeného hotelu s restaurací, který se nachází v turisticky atraktivním městě Jindřichův Hradec, Jižní Čechy

 

Struktura 3* Hotelu:

 

30 pokojů, cca 200 m2 konferenční zázemí (4 konferenční místnosti), restaurace s minipivovarem, bar, menší wellness & relax. Hotel v současné době provozuje najatý management. V případě zájmu, Labartt Hospitality vyhledá nájemce/provozovatele.

 

Technický stav Hotelu:

 

Hotel & restaurace se nachází v historické budově z 15. století. Koncem 90 let. nové rozvody TUV, WC, sprchy. V roce 2011 výstavba solné jeskyně, 2013 rekonstrukce restaurace, sklepů a výstavba minipivovaru, 2014 rekonstrukce sálů a soc. zařízení. Ubytovací část hotelu je možno rozšířit – nadstavba pokojů v podkroví. Restaurace hotelu je dobře zavedená a udržovaná, konferenční zázemí je moderně vybaveno, ubytovací část svým současným stavem dokáže uspokojit turistikou klientelu. Hotel je vytápěn plynem.

 

Lokalita:

 

Prodávaný 3* Hotel se nachází v historickém centru města Jindřichův Hradec. Turisticky atraktivní město disponuje širokou občanskou vybaveností: obchodní centrum, nemocnice, úřady, městské kulturní centrum, divadlo, informační centrum, sportovní stadiony – atletický stadion, fotbalové hřiště, aquapark s plaveckým bazénem a letním koupalištěm, zimní stadion, sportovní hala, tenisové kurty atd. Město se aktivně věnuje rozvoji cestovního ruchu a podpoře podnikatelské činnosti.

 

Mimo historického centra, disponuje Jindřichův Hradec řadou turistických atraktivit, které každoročně navštěvuje desítky tisíc turistů (zámek, hrad, muzeum). V rámci hotelů/penzionů v Jindřichově Hradci a okolí se v roce 2014 ubytovalo více než 25 tis. hostů s více než 50 tisíci přenocováními.

 

Více informací na uvedených kontaktech.

 

 

Labartt Hospitality s.r.o.je exkluzivním zástupcem vlastníka při prodeji Hotelu. V případě, že Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás a po podpisu smlouvy o utajení Vám budeme moci poskytnout „Rozšířené informační memorandum“, uskutečnit osobní prohlídku a vést osobní jednání o možnosti koupě daného Hotelu.

Lokalita: Jindřichův Hradec, Južné Čechy
Počet izieb: 30
Štandard hotela: ***
Wellness: áno
Kongres: áno
Cena: na dotaz
 
 

V prípade záujmu o detailnejšie informácie o ponuke nás neváhajte kontaktovať. Na základe konkrétnych požiadaviek Vám vieme taktiež vypracovať ponuku ďalších nehnuteľností na mieru.

Kontaktný formulár

 

Kontaktná osoba

 

Ondřej Zajíc

 

GSM: +420 774 731 728

E-mail: ozajic@labartt.com

Tel: +420 222 713 571

 
VIP Agent

Ušetrite čas a nechajte si ZADARMO spracovať ponuku bytov v dokončených novostavbách a zabezpečiť kompletný servis.