Pracujem ...
Spätná väzba
 
Predaj apartmánov EDEN
img
img img img img img img img img img img img img img img

 

Apartmány EDEN se nacházejí na střeše obchodního centra Alfa Market v rámci centra lázeňského města Luhačovice v blízkosti lázeňské kolonády.

 

Moderně zrekonstruovaná budova obchodního centra disponuje 3 nadzemními podlažími + na střeše objektu je umístěn projekt 17 luxusních mezonetových apartmánů o ploše cca 86 m2 (73 m2 vnitřní prostor, 13 m2 venkovní terasa). Apartmány jsou budovány ve dvou typech dispozičního řešení. V rámci přízemí se nachází vstupní prostor, toaleta, obývací pokoj se sedací soupravou, komodou, LCD TV, konferenčním stolkem, jídelním stolem a s plně vybaveným kuchyňským koutem (sklokeramická deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice atd.). Z obývacího pokoje se vstupuje přes francouzské okno na venkovní terasu, která je vybavena elektricky ovladatelnou pergolou. Z obývací místnosti se po schodech vstupuje do 2.NP, ve kterém se nachází ložnice s dvoulůžkem, nočními stolky a šatní skříní, plně vybavená koupelna s vanou či sprchovým koutem a toaletou. Apartmány jsou klimatizovány a disponují elektrických podlahovým vytápěním. Každý apartmán má samostatné měřidlo vody, vlastní boiler na teplou vodu a samostatné měřidlo elektřiny.

 

Přístup k apartmánům je zajištěn po schodišti či výtahem. Přístup k apartmánům mají pouze ubytování. Mezi jednotlivými apartmány jsou vydlážděny chodníky a zbývající plochy jsou zatravněny. Parkování je zajištěno v  1.NP v rámci garáží – 6 parkovacích stání, dále je na přiléhajícím parkovišti vyhrazeno 12 parkovacích stání.

 

POŽADOVANÁ CENA:

 

3 650 000,- CZK/cena bez DPH za 1 apartmán

 

Dále je možnost dokoupit venkovní parkovací stání. Cena venkovního stání je 150.000,- Kč bez DPH.

 

 

Lázeňské město Luhačovicese nachází v jihovýchodní části České republiky, ve Zlínském kraji, na rozhraní Valašska a Slovácka. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat.

 

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávícího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Na území Luhačovic vyvěrá 16 hydrouhličitanochlorido-sodných kyselek a jeden sirný pramen. Luhačovické vody jsou pro vysoký obsah minerálních látek považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě a mezi nejznámější zdejší prameny patří Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen dr. Šťastného a Sv. Josefa. O jedinečnosti Luhačovic svědčí i to, že Česká republika podala návrh na zařazení Luhačovic na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

 

V roce 2013se v ubytovacích zařízeních v Luhačovicích ubytovalo 124 tis. hostů, kteří zde strávili téměř 568 tis. přenocování. Průměrný počet přenocování činil 4,6 dne.

 

Vlakové spojení: 3x denně přímý rychlíkový vlakový spoj Praha – Luhačovice (cca 4,75 hod.), napojení na II. železniční koridor ve Starém Městě. Vlaková stanice cca 250 m od apartmánů.

 

Autobusové spojení: 1x denně přímá linka s Prahou,  2-3x denně linka s jedním přestupem. Pravidelné autobusové spojení se Zlínem, Uh. Brodem, Uh. Hradištěm, Brnem. Zastávka cca 250 m od apartmánů

 

Více v přiloženém PDF.

 

V případě zájmu je možno provést prohlídku a dodat další vyžádané informace.

Lokalita: Lázně Luhačovice
Dispozícia: 2+kk, mezonet
Obytná plocha: 86
Cena: 3 650 000 CZK/bez DPH
Štandard vybavenia: luxusní
Terasa / Balkón: áno
Garáž: áno
Podlažie: 4
Termín kolaudácie: dokončeno
Na stiahnutie: Apartmány EDEN Luhačovice
 
 

V prípade záujmu o detailnejšie informácie o ponuke nás neváhajte kontaktovať. Na základe konkrétnych požiadaviek Vám vieme taktiež vypracovať ponuku ďalších nehnuteľností na mieru.

Kontaktný formulár

 

Kontaktná osoba

 

Ing. Ondřej Zajíc

 

GSM: +420 774 731 728

E-mail: ozajic@labartt.com

Tel: +420 222 713 571

 
VIP Agent

Ušetrite čas a nechajte si ZADARMO spracovať ponuku bytov v dokončených novostavbách a zabezpečiť kompletný servis.