Odborná činnost

Specializované průzkumy

V rámci naší odborné činnosti se zabýváme zpracováním specializovaných průzkumů a analýz týkajících se hotelového průmyslu a cestovního ruchu. Části našich výstupů můžete nalézt v našich News Letterech.

Second Přednášková činnost na vysokých školách a odborných konferencích

Mezi naše významné aktivity patří rovněž přednášková činnost našich manažerů na vysokých školách, univerzitách a odborných konferencích. V současné době pravidelně přednášíme témata z oblasti hotelového průmyslu a cestovního ruchu na Vysoké škole ekonomické v Praze, Ekonomické univerzitě v Bratislavě a Academy of Economy v Bukurešti.

Komerční semináře

Naše semináře v Praze, Bratislavě a Bukurešti jsou přínosem především pro hotelové investory, developery, financující instituce (banky) a širokou odbornou veřejnost. Semináře přináší různorodá témata týkající se především přípravy projektů v cestovním ruchu, jejich řízení, ocenění a jejich následný prodej. Sekundárním efektem seminářů je setkávání se klíčových hráčů na trhu nad společnými tématy. V případě zájmu o náš seminář nás prosím kontaktujte a my Vám sdělíme termín a téma nejbližšího semináře.