Pracujem ...
Spätná väzba
 
Predaj 4 * Congress & Wellness Hotela , Južná Morava
img
img img img img img img img img img img img img img img img img

 

Základní charakteristika **** Hotelu

 

**** Hotel s kapacitou 40 - 60 dvoulůžkových pokojů (včetně několika apartmánů) tvoří komplex moderních třípodlažních budov uspořádaných do obdélníkového půdorysu s vnitřním nádvořím. V rámci hotelu se nachází kavárna s letní terasou, hotelová restaurace, pivnice, vinný sklípek, moderní konferenční centrum, sportovní bar -– kuželkové dráhy, kulečníkové stoly, stolní fotbal, wellness centrum a vnitřní nádvoří, které poskytuje příjemné zahradní posezení s možností grilování. Poslední celková rekonstrukce hotelu proběhla v roce 2000 - 2003. Počátkem roku 2015 byla dokončena modernizace ubytovací části - kompletní výměna nábytku a koberců u 2/3 pokojů. Hotel je dobře zavedený a udržovaný, interiéry pokojů a hotelové interiéry jsou ve výborném stavu.

 

 

 

Lokalita hotelu

 

Břeclavsko – nejjižněji a nejníže položený okres Moravy ležící v Jihomoravském kraji sousedící s okresem Znojmo, Brno-venkov, Vyškov a Hodonín. Z jihu je okres vymezen státní hranicí s Rakouskem a na jihovýchodě se Slovenskem. Okres je významný především vinařstvím – je zde největší koncentrace vinařských oblastí v ČR. Oblast Břeclavska spadá do turistického regionu Jižní Morava, a zároveň turistické oblasti Pálava a Lednicko-valtický areál. Krajina vinic, lužních lesů a úrodných polí je proslulá bohatou historií, folklorními tradicemi a četnými stavebními památkami. Mimořádnost území dokládá fakt, že se v těsné blízkosti nacházejí dvě lokality pod ochranou UNESCO – biosférická rezervace Dolní Morava a kulturní památka Lednicko-valtický areál – což je cca 283 km2 komponované krajiny se dvěma zámky, romantickými stavbami (kolonády, sochy, lesní chrámy, zámečky, apod.) zasazenými do krajiny. Lednicko-valtický areál je se svými historickými objekty, zahradní architekturou, rybníky a sítí cyklistických tras a turistických cílů považován za nejrozsáhlejší, člověkem uměle vytvořené, území Evropy.

 

Mezi nejvýznamnější turistické cílev lokalitě patří Zámek Lednice (původně z 12. století, dnes renesanční zámek se v roce 2013 stal nejnavštěvovanějším zámkem v ČR s 328 tis. návštěvníky) včetně zámeckého skleníku a zahrad,Zámek Valtice, Zámek Mikulov a řada menších zámků, kostelů, synagóg, galerií, muzeí, ale i zříceniny hradů v CHKO Pálava a archeologické naleziště Dolní Věstonice. V oblasti je velmi rozvinuta turistika spjata s vinařstvím (návštěvy vinných sklepů, ochutnávky vín, folklórní akce), cykloturistika, koupání a vodní sporty - vodní nádržNové Mlýny je svou plochou 32 km2 největší vodní plochou na Moravě, na jejím břehu se pak nachází atraktivní nově vybudovaný termální aquapark Aqualand Moravia.

 

více v přiloženém PDF

 

 

Labartt Hospitality s.r.o.je exkluzivním zástupcem Vlastníka při prodeji Hotelu. V případě, že Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás a po podpisu smlouvy o utajení Vám budeme moci poskytnout „Rozšířené informační memorandum“, uskutečnit osobní prohlídku a vést osobní jednání o možnosti koupě daného Hotelu.

Lokalita: Južná Morava, okres Břeclav
Počet izieb: 40 - 60
Štandard hotela: ****
Wellness: ÁNO
Kongres: ÁNO
Parkovanie: ÁNO
Cena: na vyžádanie
Na stiahnutie: Predaj 4* Wellness & Congress Hotela, Južná Morava
 
 

V prípade záujmu o detailnejšie informácie o ponuke nás neváhajte kontaktovať. Na základe konkrétnych požiadaviek Vám vieme taktiež vypracovať ponuku ďalších nehnuteľností na mieru.

Kontaktný formulár

 

Kontaktná osoba

 

Ing. Ondřej Zajíc

 

GSM: +420 774 731 728

E-mail: ozajic@labartt.com

Tel: +420 222 713 571

 
VIP Agent

Ušetrite čas a nechajte si ZADARMO spracovať ponuku bytov v dokončených novostavbách a zabezpečiť kompletný servis.